Web designWeb design
Mesazhe nga klientet

Cilesia dhe stafi profesional e ben punen tuaj te dalloj nga te tjeret. Bravo djema...

Rome, İtaly Ernest
Mesazhe nga klientet

Kam mbetur i kenaqur nga bashkepunimi me ju! Suporti qe me keni dhene me ka ndihmuar qe te rris biznesin tim!

Shume Faleminderit

Tirana, Albanıa Gledi
Mesazhe nga klientet

Ju pergezoj per punen qe beni, i perkushtoheni cdo detaj dhe cdo problem qe mund te kem, ju faleminderit!

Istambul Savasavci
   
Dergo nje koment!
Albparajsa
Adobe Photoshop
Dreamweaver
Adobe Flash
GoDaddy
HostGator
Joomla
Isimtescil
Mochahost
ASP.NET
Python
WordPress
 
Canli24.Tv Perfundon me sukses websiti me i ri per dedikuar kanaleve turke    
Rometourtransfer.com Websiti me i ri per ture dhe sherbime taksi, me seli ne kryeqytetin e Italise Rome, u mbyll me sukses!
Romecabshuttle.com Nje tjeter website per sherbim taksi ne Rome, u perfunduar ne kohe nga stafi yje!

Adresa

Tirane: Rruga Petraq Leka, Tirane, Albania
 
Durres : Rruga Pavaresia, Plazh, Durres Albania
 
Tel: +355 69 471 2588, +355 692208746
e-mail: info@panzlıfe.com
©2009-2018 ® Panzlife.com