Pyetje & Pergjigje


1. Sa kohe duhet per te perfunduar nje website?

Koha normalisht varet nga veshtiresite e uebeve dhe kerkesat e klientit, por mesatarisht qe nje ueb te perfundoje duhen se paku 3-4 jave.
*

2. Si funksionon menyra e pageses?

Pasi biem dakort per cmimin dhe detajet e ndertimit te uebfaqes, para se te nis puna, paguhet gjysma e shumes totale. Pasi uebfaqja te perfundoje dhe te dorezohet tek klienti, paguhet gjysma tjeter e mbetur totali. Menyrat e pageses pervec se kesh, jane: Money Gram, Western Union, Paypal, Bank Transfer, etj...
*

3. C'fare Hosting Perdorni?

Ne menyre qe uebi qe ne ndertojme te kete nje performance maksimale dhe qe klienti yne te mbetet i kenaqur, ne perdorim kompanite me me ze ne fushen e shitjes se hosteve ne bote. Sic jane: Hostgator, Godaddy, Mochahost, Justhost, ipage, etj...Ketu ne blejme servera te dedikuar, me 100% cilesi te garantuar.
*

4. Sa kushton mirembajtja e uebit?

Mirembajtja e nje uebi varet nga veshtiresite dhe porosite e klientit. Cmimi standart i mirembajtjes eshte 50 euro ne muaj.
*

5. Cila pakete eshte per uebet me shitje ose rezervime online?

Paketa qe eshte per rezervime dyqan shitjesh online etj... eshte paketa GOLD. Vetem kjo pakete perfshin krijimin e uebeve te tilla!
*

6. Dua vetem dizajn per uebin tim, sa me kushton?

Per klientet qe kerkojne vetem dizajn, paketa qe ne rekomandojme eshte paketa BASIC. klienti duhet te kete vete domain host etj, ne sigurojme vetem dizajnin sipas deshires!
*

7. Ku ndodhen zyrat tuaja?

Adresat e zyrave tona do ti gjeni te shenuara tek kontak. Jemi ne Tirane dhe ne Durres, theksojme se pas kontaktit ne jemi te gatshem te dergojme agjentet tane per tu takuar me ju dhe per te biseduar rreth projektit tuaj! Per te marr sa me shume informacione rreth asaj qe ju kerkoni, etj...

Adresa

Tirane: Rruga Petraq Leka, Tirane, Albania
 
Durres : Rruga Pavaresia, Plazh, Durres Albania
 
Tel: +355 69 471 2588, +355 692208746
e-mail: info@panzlıfe.com
©2009-2018 ® Panzlife.com